علامتهاي شيطان پرستي.نشانه هاي ظهور - معماري فراماسوني در مشهد (بيدارشيد منتظران)

علامتهاي شيطان پرستي.نشانه هاي ظهور

دجال-شيطان پرستها- فراماسونها- ظهور مهدي(عج)-آرماگادون-مستند ظهور
* دریافت کد پیغام خوش آمدگویی

کانال تلگرام ما بپیوندید

*

معماري فراماسوني در مشهد (بيدارشيد منتظران)  • معماری بازار هنر مشهد 

  • تاسیس و حمایت باشگاه ابومسلم با توجه به منفور بودن وی در نزد اهل بیت علیهم السلام و بررسی طراحی پرچم این باشگاه با شمعدان های مقدس یهودیان

  • چگونگی تاسیس کارخانه کوکا کولا با توجه به تولید محصولات صهیونیستی در این کارخانه و حمایت و تبلیغ محصولات آن از سوی نهاد آستان قدس رضوی و استفاده از ستاره داوود در طراحی میدان کوکا کولای مشهد

  • معماری سردر سازمان بهزیستی استان و استفاده از نماد ماسونی هرم یک چشم

  • معماری حسیسنیه شخصی تولیت آستان قدس رضوی و استفاده از نماد های ماسونی در معماری این بنا

  • برخی نماهای شهری ساختمانهای دولتی از جمله بانک تجارت و استفاده از نماد شیطانی هرم یک چشم

بازار هنر مشهد

 با دقت به معماری بازار هنر مشهد و استفاده از هرم یک چشم در تصویر فوق ملاحظه کنید . به کارگیری هرم یک چشم ماسونی در معماری بازار هنر مشهد مقدس کاملا واضح و مشهود است، لازم به ذکر است چراغهای تعبیه شده در نوک هرم شبها روشن میشوند و دقیقا همان هرم ماسونی وچشم درخشان را میتوان در معماری بازار هنر مشهد مقدس  مشاهده نمود !! این بنای اصطلاحا فرهنگی 5 سال است که در حاشیه غربی پارک کوهسنگی مشهد جا خوش کرده است و زوار و مجاورین در آن به تبادل فرهنگ و تجارت دین و مذهب خود مشغول هستند!!! با مشاهده تصاویر و مطالب این مقاله خود به این نتیجه خواهید رسید که متاسفانه در میان مسئولین شهر مشهد هنوز هستند کسانی که اگر نگوییم از روی عمد، در غفلت به سر می برند و اجازه می دهند تا در شهر مقدسی مثل مشهد اینگونه از نمادهای شیطانی استفاده شود.

استفاده از بناهای ماسونی نیز شاهکار دیگر مسئولان امور فرهنگی در مشهد مقدس است که از این دست می توان به استفاده از نماد هرم یک چشم در بازار هنر کوهسنگی مشهد توسط شهرداری دومین کلان شهر مذهبی جهان اشاره نمود

سازمان بهزیستی استان خراسان


دراین قسمت تصویر سردر ساختمان دولتی سازمان بهزیستی استان خراسان درج شده است . همانطور که مشاهده مینمائید نماد ماسونی هرم یک چشم با تمام خصوصیات آن در معماری سردر ساختمان استفاده شده است . همانطور که مشاهده مینمائید در نوک هرم قسمتی تعبیه شده است تا در ساعات مشخصی از طول روز در یک نقطه ثابت و در تمام طول روز از زوایای مختلف نور خورشید از داخل آن تابیده شود.لازم به ذکر است این محل قبل از انقلاب و با معماری کاملا ساده بیمارستان آمریکائیها بوده است ، اما به تازگی سازمان بهزیستی بعد از تعمیرات کلی آن ، سر در این ساختمان را به صورت هرم یک چشم طراحی نموده است !

  

 بانک تجارت

طبق نظر کارشناسان، طراح نمای بانک تجارت مشهد به طور قطع سوء نیت خود را در به کارگیری آرم بانک  تجارت که حاوی نقشه کشور عزیز ایران میباشد ، در نوک مثلث اعمال نموده است و مطمئنا از اهداف گروه فراماسونری مطلع بوده است و گرنه اینچنین آشکارا این طرح را برای نمای بیرونی این ساختمان که کاربری مالی و پولی نیز دارد استفاده نمینمود . در این بخش هم میتوانید نماد آبلیسک که یک نماد معروف ماسونی است را در سایت بانک تجارت !!! مشاهده نمایید

نمای یکی از بانکهای دولتی در مشهد مقدس

کمپانی کوکا کولا که از سوی آستان قدسکوکا کولای مشهد

تبلیغات آب معدنی دسانی در سایت کمپانی کوکا کولا که از سوی آستان قدس در تیراژ میلیونی و درحرم مطهر رضوی توزیع شد و بخشی از بیلبورد تبلیغاتی شرکت صهیونیستی در مشهد مقدس و همچنین نقشه میدان  کوکا کولا در مشهد، توضیح اینکه این کارخانه قبل از انقلاب و توسط اسرائیلیها ساخته شده است و ستاره داوودکه نماد و آرم دولت صهیونیستی است در این کارخانه و معماری آن لحاظ شده است !
لازم به ذکر است که در سالهای اخیر و در شبهای گرانسنگ قدر مسئولین طراز اول آستان قدس رضوی از زائران و میهمانان حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام با آب معدنی های دسانی تولید شرکت صهیونیستی کوکا کولا پذیرایی می کردند که چندین بار تذکرات جدی از سوی تشکل های مردمی مشهد به آنها داده شد ولی متاسفانه سالهای بعد با حجم گسترده تری این پذیرایی! صورت  گرفت!

خبر این خوشخدمتی مسئولین طراز بالای آستان قدس را خبرگزاری های کشور از جمله سایت دانشگاه «علوم پزشکی» مشهد و سایت مطالبه و چندین خبرگزاری دیگر کشور منتشر نمودند و جواب مدیر عامل شرکت  خوشگوار و حامی مالی باشگاه ابومسلم خراسان جناب آقای مسعود یزدی  مبنی بر استفاده فقط از نام کوکاکولا برای فروش بیشتر جای سئوالهای  بیشتری را برای ملت مسلمان ایران باز میکند که اگر هیچ گونه قرار دادی "به گفته مدیر عامل خوشگوار"با شرکت صهیونیستی کوکا کولا ندارید پس چرا به استفاده از نام کوکا کولا افتخار می کنید و عذر بدتر از گناه می آورید!  متاسفانه برخی ازسهامداران  معنوی و مادی شرکت کوکا کولای مشهد  از رجال مذهبی و سیاسی هستند...

  

باشگاه ابو مسلم خراسان

مقایسه پرچم باشگاه ابومسلم با منورای مقدس و حنوکای مقدس یهودیان

حضرت علی علیه السلام در حکمت 464 نهج البلاغه و در وصف بنی امیه اینگونه سخن میگوید که : بنى امیه را مهلتى است که در آن اسب قدرت مى‏تازند، هر چند، میانشان اختلاف افتد. سپس، کفتاران به جنگشان برخیزند و مغلوبشان سازند. خوب است بدانید که بعد از بنی امیه بنی عباس به قدرت رسیدند و سهم عمده پیروزی خود بر بنی امیه را مدیون ابومسلم خراسانی بودند که حضرت علی علیه السلام از آنان به کفتار تعبیر نموده است. به راستی به چه دلیلی باشگاه ابومسلم خراسان در پرچم و آرم خود از شمعدان هفت شاخه مقدس یهودیان استفاده نموده است !!!؟؟ شمعدان هفت شاخه "منورا " از قدیمی‌ترین نمادهای یهودیان به شمار می‌رود که با روغن زیتون روشن می‌شود و از طلای خالص به وزن 45 کیلوگرم ساخته شده است.

در تاریخچه باشگاه ابومسلم خراسان اینگونه میخوانیم  که این باشگاه در سال 1375 با درایت مدیرعامل وقت کارخانه خوشگوار تولید کننده نوشابه های کوکاکولا و آب معدنی دسانی و سایر محصولات این شرکت صهیونیستی و عنایت مالی مدیر عامل فعلی شرکت خوشگوار انسجامی فوق العاده گرفته است. در تصاویر بالا شاهد مقایسه پرچم و آرم باشگاه ابومسلم که مورد حمایت مالی و معنوی شرکت خوشگوار مشهد بوده است با شمعدان هفت شاخه و مقدس یهودیان هستید که قضاوت و نتیجه گیری آنرا به عهده بینندگان میگذاریم . ابو مسلم به ائمه اطهار عقیده ای نداشت، اما برای بهره گیری از نفوذ و وجه سیاسی و معنوی آنان تا آنجا پیش رفت که نامه ای به امام صادق علیه السلام نوشت به این مضمون که : " من مردم را به دوستی اهل بیت دعوت می کنم، اگر مایل هستید، کسی برای خلافت بهتر از شما نیست. "امام در پاسخ نوشت: نه تو از یاران منی و نه زمانه، زمانه ماست.

تورات تحریف شده یهودیان در خروج، باب 25، آیه ی 37  می گوید :«وهفت چراغ برای آن بساز» و به اعتقاد ماسون ها :«شمعدان ها، آتش مقدس معابد ما هستند. معبد ماسونی به طور سمبلیک بایستی با آتش روشن شود. در درجه ی استادی وجود هفت شمعدان شرط است».به اعتقاد یهودیان شمعدان هفت شاخه از وسایل بیت المقدس بوده است. و شمعدان نه شاخه بعدها برای اجرای مراسم حنوکا که هشت روز ادامه دارد و هر شب به تعداد شمع ها اضافه می کنند، ساخته شده است که معمولا حنوکیا نامیده می شود

حسینیه عجیب تولیت آستان قدس رضوی جناب واعظ طبسی

حسینیه شخصی آقای واعظ طبسی و استفاده از نماد هرم یک چشم،

در تصویر زیر، نماد استفاده شده در حسینیه آقای واعظ طبسی به صورت لایه های مختلف بریده شده است وهمانطور که مشاهده میکنید تمام اشکال الهام گرفته شده از هرم ماسونی یک چشم است و حتی نوک همه شکلها نیز همانند هرم ماسونی یک چشم کامل نیست و در این بنا نوک هرم بالای سقف در نظر گرفته شده است . باید در نظر داشته باشید که ماسونها همیشه سعی دارند تا فعالیتهای خود را مخفیانه انجام دهند و در به کارگیری نمادهای ماسونی نیز حداکثر احتیاط را میکنند هرچند در بسیاری از نقاط مشهد مانند کوهسنگی و مجتمع لاله ها و سازمان بهزیستی به وضوح عین نمادهای ماسونی را استفاده نموده اند

نمادماسونی هرم یک چشم در حسینیه آقای واعظ طبسی در تصویر فوق کاملا مشهود است  معماری عجیب و قابل تامل داخل ساختمانی که برای دیدارهای جناب آقای واعظ طبسی تولیت مادام العمر آستان قدس رضوی، بزرگترین موسسه غیر دولتی و مذهبی ایران  آماده شده است !!!! در قسمت فوقانی محراب این ساختمان، استفاده از نماد هرم ماسونی یک چشم کاملا مشهود است. لازم به ذکر است با وجود اینکه این مکان از محل حق التولیه میلیاردی جناب واعظ طبسی بنا شده و ظاهرا وقف شده است اما عملا در طول سال فقط ایام محرم و فاطمیه و صبحهای جمعه به روی مردم باز است و بقیه سال یا درهای این به اصطلاح حسینیه بسته است و یا مجالس خصوصی جناب واعظ طبسی در آن برگزار می شود !!!


 آستان قدس و یونسکو و طرحهای گسترش اطراف حرم مطهر

ساخت و سازهای بی حساب و کتاب در اطراف حرم مطهر امام هشتم و بدون در نظر گرفتن میزان تخریبی که در دورنمای گنبد و بارگاه حرم رضوی ایجاد مینماید در حالی صورت میگیرد که چندی پیش شاهد کاهش ارتفاع برج جهان نمای اصفهان از سوی سازمان بین المللی یونسکو به جهت تاثیر بر دورنمای میدان نقش جهان بودیم .

"رییس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع‌دستی و گردشگری استان اصفهان چندی پیش و در بهبوهه کش و قوسهای سازمان میراث فرهنگی و سازمان یونسکو بر سر تعدیل برج جهان نما گفته بود : یونسکو در اجلاسی که در دوربان آفریقای جنوبی برگزار شد ، میزان تعدیل برج جهان نمابرای آنکه میدان " امام"اصفهان در فهرست آثار در معرض خطر قرار نگیرد را تعیین کرد.

 بکتاش بااشاره به ادامه تعدیل برج جهان نما، گفت: درنشست‌هایی که با اعضای شورای شهر و شهرداری اصفهان برگزار شد مقرر شد تا دو طبقه دیگر از این برج تخریب شود ومطمئنا این هم توطئه ای از سوی برنامه ریزان و متفکران نظام سلطه است که هیچ اهمیتی برای ساختمانهای تاریخی با همیت مذهبی و دینی قائل نیستند و نمونه بارز آنرا میتوانیم در اطراف محوطه مسجد الحرام مشاهده نمائیم که چگونه برجهای سر به فلک کشیده بر روی کعبه سایه انداخته اند و کوچکترین بازخوردی در یونسکو نداشته است یا همین طرحهای بازسازی و گسترش فضاهای اقامتی اطراف حرم مطهر امام رضا علیه السلام به عنوان قطب عالم تشیع که هر روز میتوان به محصور شدن بیشتر حرم در آن اشاره نمودهمچنین یکی از خادمین رسمی حرم مطهر  در پاسخ  به سئوالی در مورد تغییراتی که باید در برخی نقاط اماکن متبرکه مانند کاشیکاریهای اطراف ضریح مطهر به جهت حفظ شان و قداست قرآن مجید صورت گیرد اشاره کرد ، تغییرات و جابجایی  آثار تاریخی موجود در اماکن متبرکه به جهت میزان اعتبار بین المللی آن و ثبت شدن در فهرست اثار فرهنگی  سازمان یونسکو از اختیار مدیریت مجموعه آستان قدس خارج است و این نکته را یاد آور شد که  در صورتی که اقدامی در این جهت از سوی آستان قدس رضوی انجام شود  بلافاصله با حذف نام از فهرست میراث فرهنگی یونسکو روبرو خواهیم شد !

اینک که ساخت و ساز اطراف حرم مطهر امام رضا خصوصا از ورودی خیابان شیرازی به طور جدی ادامه دارد زائران بسیاری شاهد ساخت بازارها، رستوران ها، کافی شاپها و هتل هایی اند که علاوه بر صدمه زدن به فضای معنوی آن اطراف از نظر معماری نیز به دید گنبد مطهر ضربه زده اند و ظاهرا زاویه لازم را بخاطر منافع مالی مراعات نکرده اند! شنیده شده طرحهایی برای چندبرابر کردن گنبد به خاطر این ساخت و سازها مطرح است  همچنین در واگذار شدن این طرحها سوالاتی هست.

 شنیده شده رقابت میان شرکت ها و افراد مرتبط با آستان قدس و ... برای ساخت پروژه ها جریان دارد. همچنین شنیده شده یکی از فرزندان آقای طبسی در یکی از پروژه ها دخالت داشته اند که باید با نظارت دستگاههای ذیربط مورد بررسی قرار گیرند. البته گفته می شود آستان قدس با ادعای خصوصی بودن از نظارت سازمان بازرسی شانه خالی کرده است این در حالی است که به میزان ارزش بصری حرم مطهر امام هشتم که میعادگاه و زیارتگاه میلیونها زائر و مجاور و عاشق خاندان مطهر رسول اکرم است و با وجود بیشترین حجم توجهی که در بین مسئولان و مردم عادی داشته و دارد مدتی است خدشه وارد شده است که این امر به سبب ساخت و سازهای نا هماهنگ و بی مسئولیتیهای متولیان امر بوده است

 از هبوط تا کدام ظهور !؟نماد شیطانی آبلیسک محور نماد کنگره بزرگداشت 23000 شهید استان خراسان در نمایشگاه «هبوط تا ظهور»

وقتی به نمایشگاه هبوط تا ظهور مراجعه کردم ، متاسفانه تفکر ماسونی را علاوه بر نماد آبلیسک کنگره در این نمایشگاه نیز به وضوح دیدم. با وجود اینکه عنوان نمایشگاه از هبوط تا ظهور بود از ابتدا تا انتهای آن هیچ صحنه و نشان و نمادی از ظهور و مهدویت به چشم نمیخورد و صحنه عاشورا نیز بسیار ضعیف کار شده بود و در این گزارش باید اقرار کنم همان ایده ضربه به مذهب تشیع با حذف و یا ضعیف نمودن نهضت سرخ حسینی و انتظار سبز مهدوی از سوی طراحان دقیقا در  شهر مقدس مشهد پیاده شده است

وجود نماد شیطانی آبلیسک در کنگره عظیم 23000 شهید استان خراسان آنهم درنمایشگاه «هبوط تا ظهور» در مجتمع آیه های مشهد مقدس نشاندهنده نفوذ شرم آور جریان فراماسونری در بدنه دستگاههای مختلف نظام اسلامی است

متاسفانه این گروه شیطانی، به قدری مکارانه عمل نموده است که تا سال های اخیر، خود را در قالب یک گروه صنفی خیرخواه معرفی مینموده است، اما با تلاش ها و افشاگری های محققین، از بسیاری از اهداف خطرناک این گروه، پرده برداشته شده است.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط بيدارشيد  |